Rekvalifikační kurzy

Splňte si svůj sen - staňte se kadeřnicí

Akreditovaný kurz zakončený autorizační zkouškou. Závěrečná autorizační zkouška je hodnocena lektorkou, u které kurz absolvujete. 

Jsme jedni z mála rekvalifikačních zařízení, které Vám zajistí modely!

Popis kurzu
Nabízíme akreditované rekvalifikační kurzy obor kadeřník. Na kurzu se naučíte veškeré kadeřnické dovednosti a budete plně schopni obstát v kadeřnické profesi. Naučíte se veškeré techniky stříhání, technologii barvení, balayage, melírování, trvalé a vodové ondulace. Část kurzu je také věnována večerním a svatebním účesům. Čas věnovaný jednotlivým úkonům záleží na každém jedinci, protože zvládnutí jednotlivých prací je velmi individuální.

Máme k dispozici rozsáhlou skupinu modelů. Můžete mít i modely vlastní. V případě potřeby jsou dispozici také cvičné hlavy. Rekvalifikace probíhají v kadeřnictví v centru Turnova a jsou vedeny profesionální kadeřnicí s 25 letou praxí paní Žanetou Koškovou.

Klademe důraz na praxi a hned od prvního dne pracujete (což, jak jsem byla informována není samozřejmostí u všech rekvalifikačních zařízení). Spousta zařízení funguje tak, že se pouze díváte (zřejmě pro nedostatek modelů).

Kurz je zakončen autorizační zkouškou u lektorky kurzu v místě konání kurzu. Po absolvování kurzu obdržíte akreditované osvědčení (platné po celé ČR), na základě kterého jste oprávněni požádat o živnostenský list. Možnost realizace dalších kurzu – prodlužování vlasů………

Obsah kurzu
Cena kurzu
28 000 Kč

Cena kurzu je včetně veškerého materiálu a závěrečné autorizační zkoušky.

Kurz se obvykle platí celý předem, ale lze ho v případě potřeby uhradit i v předem dohodnutých splátkách.

Délka kurzu

3-4 měsíce

Kurz probíhá 1-2 x týdně v čase 8-13 h (čas příchodu a odchodu z kurzu lze měnit dle dohody). Přesná data domlouváme první den kurzu, tak aby co nejvíce vyhovovala všem.

Délka kurzu: 3-4 měsíce
Místo konání: Kadeřnictví Antil, Krajířova 452, Turnov 51101
Cena kurzu: 28.000 Kč.
Cena kurzu je včetně veškerého materiálu a závěrečné autorizační zkoušky.

Žaneta Košková

Galerie

Vzpomínka na jednu šikovnou skupinku, kterou nám vytvořila Marťa V. ze skupinky na památku.